• Zebranie z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych

• w nowym roku szkolnym 2024-2025

Oddział przedszkolny 0A – 29.08.2024 r.– godzina 16.30 – wychowawca p. Izabela Gasz – miejsce zebrania – mała sala gimnastyczna – budynek A na ulicy Słoniny 1

Oddział przedszkolny 0B –  29.08.2024 – godzina16.30 – wychowawca p. Kornelia Ciupek-Ciesielska – miejsce zebrania – mała sala gimnastyczna – budynek A na ulicy Słoniny 1

Wyprawka do zerówki

• obuwie zmienne
            • strój gimnastyczny w worku (biała koszulka, ciemne spodenki)
            • piórnik typu saszetka na zamek (w środku: cienkie, trójkątne kredki ołówkowe, np. Astra, 2 ołówki HB, gumka, nożyczki, temperówka)
            • dobry klej w sztyfcie, np. AMOS- 2 sztuki
            • klej Magic/Wikol w sztyfcie- 1 sztuka
            • teczka z gumką - 2 sztuki
            • zeszyt do religii
            • duża plastelina- 12 kolorów

Pozostałe materiały papiernicze (biały i kolorowy papier ksero, biały i kolorowy blok techniczny, farby, pędzelki, kubeczki itp.) zostaną zakupione przez Trójkę Klasową wg potrzeb wychowawcy.

Listy dzieci z podziałem na grupy zostaną opublikowane 26 czerwca 2024 r.

• Zakończenie roku szkolnego 2023-2024

• Uroczyste pożegnanie uczniów klas VIII odbędzie się w czwartek 20.06.2024 r. w Kinie Scena Kultura
            w Knurowie, o
            godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-7 odbędzie się w piątek 21.06.2024 r. o godz. 9.00 w sali gimnastycznej MSP1. Serdecznie zapraszamy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 0-3 odbędzie się w piątek 21.06.2024 r. o godz. 11.00 w sali gimnastycznej MSP1. Serdecznie zapraszamy.

• Zebrania z rodzicami przyszłych klas pierwszych

• w roku szkolnym 2024-2025

odbęda się:

Klasa 1A – 2.09.2024 r. godz. 17.00 – budynek B na ulicy Koziełka 7 – sala nr 4 – piętro - wychowawca p. Ewa Porwoł

Klasa 1B – 2.09.2024 r. godz. 16.00 – budynek B na Koziełka 7 – sala nr 5 - piętro – wychowawca pani Magdalena Jędrzejczyk.

Wyprawka do pierwszej klasy:

• Tornister (plecak powinien być dopasowany do wzrostu dziecka, mieć sztywną część dobrze przylegającą do pleców, proszę zwrócić uwagę na ciężar pustego tornistra)
            • Worek na obuwie zastępcze (podpisany imieniem i nazwiskiem)
            • Obuwie zastępcze (sportowe z jasną gumową podeszwą, sztywną piętą)
            • Worek na strój na w-f (podpisany imieniem i nazwiskiem)
            • Strój na w-f : biały T-shirt bez wzorków, czarne/granatowe spodenki

Zeszyty:

2 x 16 kartkowe w cienkie linie ( zaznaczoną liniaturą na niebiesko-czerwono)

2x 16 kartkowe w kratkę

Zeszyt do religii

Zeszyt czysty (będzie do muzyki)

3 teczki z gumką

Piórnik ( nie tuba, z możliwością uporządkowania przyborów)

• Wyposażenie piórnika :

3 ołówki HB , temperówka z pojemnikiem , gumka , klej w sztyfcie, nożyczki( są też dostępne nożyczki dla leworęcznych), kredki ołówkowe ( najlepsze bambino ) linijka (proszę zwrócić uwagę żeby widniała na nich cyfra „0”  i nie była ona na skraju linijki – odstęp potem „0”)

• Plastyka/ technika

Teczka gruba z rączką (do niej wkładamy podpisane : farby plakatowe 12 kolorów, blok techniczny, blok rysunkowy kolorowy i biały format A4, plastelina, papier kolorowy, klej w sztyfcie, podkładka na plastykę, mazaki)

• Mokre i suche chusteczki
            • Cymbałki (dzwonki chromatyczne)
            • Pióro (od 2 semestru)

O szczegółach poinformują wychowawcy klas podczas zebrania z rodzicami.

• 32 235 27 15 - budynek A
          ul. A. Słoniny 1

e-mail: msp1@knurow.edu.pl
        • 44-190 Knurów
          ul. A. Słoniny 1

Administratorem Danych Osobowych jest Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich z siedzibą w Knurowie.

• MSP1 w Knurowie zapewnia dostęp do tłumacza języka migowego online.

W celu skorzystania z usługi wymagane jest wcześniejsze ustalenie z sekretariatem terminu załatwienia sprawy.