Menu główne

Sobota 21.07.2018
liczba odwiedzin: 167780

Wiadomości

Rada rodziców

Skład rady rodziców:

Przewodnicząca - p. Joanna Malewska

Zastępca przewodniczącej -
p. Sabina Kwiecińska,
p. Bożena Radecka

Sekretarz - p. Dorota Socha

Skarbnik - p. Marta Jany

Komisja rewizyjna:

p. Joanna Swierze

p. Agnieszka Musiolik

p. Dariusz Sękowski

 

Plany pracy

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

2017-2018_kalendarz_roku__obowiazujacy.pdf

Plan zajęć edukacyjnych w roku szkolnym 2017/2018

PLAN_ZAJEC_-_II_POLROCZE-2017-2018.xls

Plany pracy pedagogów szkolnych

1. Joanna Musiał - Orlik - klasy 0-3

01.01.2018_pedagog_J._Musial-Orlik.xlsx

2. Brygida Pomarańska - klasy 4-7 i klasy gimnazjalne

pedagog_B._Pomaranska_styczen2018.xlsx

Plan pracy psychologa

1. Tatiana Sikora

psycholog_Tatiana_Sikora.xlsx

Plan pracy biblioteki w budynku A

Plan_pracy_w_biblioteki_w_budynku_A.xlsx

Plan pracy biblioteki w budynku B

Plan_pracy_biblioteki_w_budynku_B.xlsx

 

Kontakt

  • MSP nr 1 im. Powstańców Śląskich w Knurowie
    44-190 Knurów
    ul. A. Słoniny 1

    Administratorem Danych Osobowych jest Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich z siedzibą w Knurowie.
  • 32 235 27 15 - budynek A
    ul. A. Słoniny 1

    32 235 27 54 - budynek B
    ul. ks. A. Koziełka 7

    e-mail: msp1@knurow.edu.pl

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Mapa

Wakacje, znów będą wakacje! Na pewno mam racje wakacje będą znów!

Słowa tej piosenki  były  radosnym akcentem wszystkich oczekujących na podsumowanie efektów kształcenia podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny 2017/2018 w MSP1. Uroczystość poprowadziły nauczycielki - Agnieszka Piotrowska oraz Aleksandra Żydek, które powitały przybyłych gości: Ks. Proboszcza Parafii Św. Cyryla i Metodego - Mirosława Pelca, radnych naszego miasta – Andrzeja Poradę, Mariana Gruszkę i Artura Sochę, a także  kierownika KinaScenyKultury - Justynę Kosik, rodziców, nauczycieli  i uczniów.

Pani dyrektor, Barbara Starek, wraz z wychowawcami wręczała nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych za wyniki w nauce uczniów. Wyraziła także zadowolenie dumę z udziału uczniów różnych konkursach i zawodach, co świadczy o zaangażowaniu nauczycieli, współpracy z rodzicami oraz potencjale i talentach uczniowskich. Zgromadzonych licznie rodziców i gości bawili najmłodsi członkowie społeczności szkolnej, a mianowicie grupy przedszkolne, które pod okiem pań – Iwony Suszek oraz Klaudii Kućmierczyk z ogromnym przejęciem i wdziękiem śpiewały, tańczyły, a także puszczały kolorowe mydlane bańki, wywołując aplauz wśród uczniowskiej widowni. Soliści  klas starszych - Klaudia Guzera, Sebastian  Gabryś i Wiktoria Mateja bawili zgromadzonych swoimi umiejętnościami piosenkarskimi. Całość zakończyły podziękowania Rady Rodziców dla Dyrekcji Szkoły i nauczycieli za trud dydaktyczny i wychowawczy, który zaowocował tyloma sukcesami uczniów.

Wyróżnieni uczniowie:

Klasa 4a:

Hanna Biernacka – świadectwo z wyróżnieniem

Jagoda Chylińska – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Dusza – świadectwo z wyróżnieniem

Maria Kabiczke ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Maja Karpeta ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Bartosz Kobiołka ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Kajetan Kozłowski ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Maksymilian Kwitek – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Kwitek – świadectwo z wyróżnieniem

Hanna Lazarowicz ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Wiktoria Nowak ­– stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem               

Filip Wawrzynek – świadectwo z wyróżnieniem

Klasa 4b:

Marek Mosz – najlepszy uczeń klas czwartych ­– stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Adam Krauze – świadectwo z wyróżnieniem

Łukasz Łoboda – świadectwo z wyróżnieniem

Klasa 4c:

 Aleksander Alczyński – stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Zuzanna Gołąbek – świadectwo z wyróżnieniem

Natalia Kasińska – świadectwo z wyróżnieniem

Julia Krok – stypendium naukowe - świadectwo z wyróżnieniem

Amelia Krzyśka – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Dominik Kwitek – świadectwo z wyróżnieniem

Sonia Machnik  – stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Adrian Mateja – świadectwo z wyróżnieniem

Aleksandra Polak – świadectwo z wyróżnieniem

Julia Wernicka – świadectwo z wyróżnieniem

Aleksandra Winckiewicz – świadectwo z wyróżnieniem

Klasa 5a:

Aleksandra Bachur – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Karol Bicz – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                             

Kacper Dyjankiewicz – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Oliwia Klich – stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Kamila Kobiołka – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                                  

Julia Kołodziejak – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                                 

Dominik Marek – stypendium naukowe – stypendium sportowe – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Polywka – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Natalia Satora – świadectwo z wyróżnieniem

David Skrzypek – świadectwo z wyróżnieniem

Igor Stulik – stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Weronika Swierze – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Karol Szymecki – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Klasa 5b:

Jakub Malcherek najlepszy uczeń klas piątych ­– stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Igor Dach – stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem                                           

Szymon Woszczyk – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                                       

Klasa 5c:

Milena Bednarczyk – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                      

Hanna Daniluk – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                               

Julia Kania – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                                        

Artur Musioł – świadectwo z wyróżnieniem                                     

Natalia Pierończyk – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem                                       

Klasa 6a:

Wiktor Polok – najlepszy uczeń klas szóstych ­– stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Emilia Domiszewska – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Wiktor Galuszka – świadectwo z wyróżnieniem

Justyna Siedlaczek – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Milena Witkowska – świadectwo z wyróżnieniem          

Klasa 6b:

Patryk Kijas – świadectwo z wyróżnieniem         

Zuzanna Krzyśka – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Szymon Zalewski – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Klasa 7a:

Nikola Wiśniewska – świadectwo z wyróżnieniem

Klasa 2a gimnazjum

Julia Stawinoga – stypendium naukowe – stypendium sportowe – świadectwo z wyróżnieniem

Pająk Sebastian – stypendium sportowe

Chrzęstek Natalia – stypendium sportowe

Klasa 2c gimnazjum:

Rokita Alicja – najlepszy uczeń klas drugich gimnazjum ­– stypendium naukowe – świadectwo z wyróżnieniem

Klasa 3a gimnazjum

Paulina Knapik – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Kołodziejczyk – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Krok – świadectwo z wyróżnieniem

Wiktoria Suma – świadectwo z wyróżnienienie

Oliwia Świtek – stypendium naukowe - świadectwo
z wyróżnieniem

Kopeć Szymon – stypendium sportowe

Klasa 3b gimnazjum

Tomasz Matuszek – wybitny absolwent –  stypendium naukowe  świadectwo z wyróżnieniem

Agnieszka Kucharska – stypendium naukowe – świadectwo
z wyróżnieniem

Wiadomości

Kontakt

  • MSP nr 1 im. Powstańców Śląskich w Knurowie
    44-190 Knurów
    ul. A. Słoniny 1

    Administratorem Danych Osobowych jest Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich z siedzibą w Knurowie.
  • 32 235 27 15 - budynek A
    ul. A. Słoniny 1

    32 235 27 54 - budynek B
    ul. ks. A. Koziełka 7

    e-mail: msp1@knurow.edu.pl

Galeria zdjęć