• ESCAPE ROOM w MSP1

• W dniu wczorajszym (tj. 29.11.2022 r.) W Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie odbył się…SZKOLNY ESCAPE ROOM Z PRZEDMIOTÓW ŚCISŁYCH!

O godzinie 16:00 uczniowie klas V-VIII oraz nauczyciele rozpoczęli … Escape Room.

Po wprowadzeniu teoretycznym – instrukcji działania tego całego zamieszania, uczniowie ruszyli w świat zagadek, zadań i rebusów. Rozwiązanie jednego zadania prowadziło do kolejnego, którego rozwiązanie znów wskazywało miejsce kolejnego zadania. Jedne zagadki były łatwe, inne trudne, ale zawsze w pobliżu znajdowali się nauczyciele udzielający wsparcia oraz delikatnych podpowiedzi…i tak do 19:00 nasi uczniowie świetnie się bawili, pobudzali szare komórki do działania i zacieśniali więzy międzyuczniowskie.

Jak to wyglądało…zobaczcie sami ;-)

Mamy nadzieję, że kolejne takie zamieszanie znów będzie cieszyło się takim ogromnym zainteresowaniem. Dajcie nam znać w komentarzach, jak było no i czy spotkamy się w Escape Room ponownie!!

Za wczoraj dziękujemy! – nauczyciele przedmiotów ścisłych MSP1