Menu główne

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2016/2017

aktualizacja: 02.06.2017 r.

Osiągnięcia - nazwa konkursu/zawodów                                       Zdobyte miejsce               Imię i nazwisko ucznia           

IX Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej

"Śpiewać każdy może"

III miejsce Klaudia Guzera kl. 4c
Multitest 2016 - przyroda laureat Jakub Malcherek
kl. 4 b

VII Międzynarodowy Mityng Pływacki - Pawłowice 2016

konkurencja - 50 m stylem motylkowym

II miejsce Weronika Morciszek

VII Międzynarodowy Mityng Pływacki - Pawłowice 2016

konkurencja - 50 m stylem grzbietowym

II miejsce Weronika Morciszek

VII Międzynarodowy Mityng Pływacki - Pawłowice 2016

konkurencja - 200 m stylem dowolnym

III miejsce Weronika Morciszek

VII Międzynarodowy Mityng Pływacki - Pawłowice 2016

konkurencja - 100 m stylem grzbietowym

III miejsce Weronika Morciszek
Multitest 2016 - język angielski wyróżnienie Wiktor Polok kl. 5 a
Multitest 2016 - przyroda wyróżnienie Zuzanna Krzyska kl. 5 b
Multitest 2016 - przyroda wyróżnienie Paweł Golański kl. 6 b
Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas trzecich I miejsce w szkole Marek Mosz - 78,8%
Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas trzecich II miejsce w szkole Natalia Potorska - 71.9%
Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas trzecich III miejsce w szkole

Dominik Kufieta - 65,8%
Kajetan Kozłowski - 65,8%
Adam Krauze - 65,8%

Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas drugich I miejsce w szkole Paweł Szymecki - 80,9%
Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas drugich II miejsce w szkole Lena Miarka - 75,0%
Synapsik"MEN" konkurs przedmiotowy uczniów klas drugich III miejsce w szkole Grzegorz Sawa - 55,9%

Konkurs Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego - Jestem w Klubie Zdrowego Przedszkolaka

dyplom za udział grupa 0A
Mistrzostwa Knurowa w Minikoszykówce Dziewcząt II miejsce zespół
Mistrzostwa Knurowa w Minikoszykówce Chłopców III miejsce zespół

Zawody Narciarsko-Snowboardowe o Puchar Prezydenta Miasta Knurów

III miejsce Weronika Morciszek
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny MISTRZ ORTOGRAFII Tytuł Mistrza Ortografii Emilia Domiszewska
kl. 5a
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów V miejsce sztafeta
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów IV miejsce
styl dowolny - 25m
Bartosz Kobiołka
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów VIII miejsce
grzbiet - 25m
Klaudia Guzera
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów V miejsce
grzbiet - 25m
Dominik Wawrzynek
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce
grzbiet - 25
Michał Stolarski
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów II miejsce
grzbiet 25m
Filip Wawrzynek
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów III miejsce
grzbiet 25m
Dominik Marek
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów V miejsce
styl dowolny - 50m
Julia Szymańska
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów VI miejsce
styl dowolny - 50m
Kacper Modrzejewski
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów VII miejsce
styl dowolny - 50m
Kamil Kwitek
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów VIII miejsce
styl dowolny - 50m
Kacper Guzera
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce
grzbiet - 50m
Weronika Morciszek
Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurów IV miejsce
grzbiet - 50m
Łukasz Gulcz
Miejskie Zawody Minisiatkówki Chłopców I miejsce drużyna chłopców:
Kacper Guzera,
Alan Nowara,
Nathaniel Nowara,
Dominik Wasilewski,
Paweł Golański,
Przemysław Budny,
Kamil Kwitek,
Dominik Marek,
Szymon Szulc
Miejskie Zawody Minisiatkówki Dziewcząt I miejsce drużyna dziewcząt:
Nikola Domagała,
Weronika Morciszek,
Wiktoria Przywara,
Gabriela Borsuk,
Wiktoria Górniak,
Karolina Pilarska,
Julia Szymańska,
Oliwia Trocińska,
Katarzyna Pilc,
Inez Gmyrek,
Vanessa Stanek
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego o tytuł mistrza poziomu podstawowego IX miejsce Wiktor Polok
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa - Język polski Dyplom laureata Dominik Marek
Konkurs czytelniczo-plastyczny "Ciekawość to pierwszy stopień do biblioteki" I miejsce

Igor Foja

Konkurs czytelniczo-plastyczny "Ciekawość to pierwszy stopień do biblioteki" wyróżnienie Wiktoria Depczyńska
Regionalny Konkurs "Mały Ratownik" IV miejsce Jakub Malcherek
XII Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Rycerza Kmity II miejsce Weronika Morciszek
III Wiosenne Zawody Pływackie VI miejsce Michał Stolarski
IX Ogólnopolski Konkurs Multimedialny o Janie Pawle II dyplom finalisty

Sebastian Gabryś
Piotr Szczodry

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ tytuł laureata Jakub Malcherek
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ tytuł laureata Marek Mosz
Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ tytuł laureata Julia Kołodziejak
Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2017 wyróżnienie Igor Dach
Międzynarodowy konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2017 wyróżnienie Jakub Malcherek
ALBUS 2017 - język polski klasa 4 I miejsce -
grawerowany dyplom laureata
Jakub Malcherek
ALBUS 2017 - język polski klasa 4 10 miejsce -
dyplom laureata
Dominik Marek
ALBUS 2017 - język polski klasa 5 9 miejsce -
dyplom laureata
Zuzanna Krzyśka
ALBUS 2017 - język polski klasa 5 11 miejsce -
dyplom wyróżnienia
Wiktor Polok
ALBUS 2017 - język polski klasa 6 14 miejsce -
dyplom wyróżnienia
Dawid Janiczek

 

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2015/2016

aktualizacja: 06.06.2016 r.

Osiągnięcia - nazwa konkursu/zawodów Zdobyte miejsce Imię i nazwisko ucznia
Multitest 2015 - język angielski - kl.4 dyplom wyróżnienia Wiktor Polok klasa 4b
Multitest 2015 - język angielski - kl.6 dyplom wyróżnienia Filip Kleibert kl.6b
Konkurs przedmiotowy SYNAPSIK "MEN" dyplom wyróżnienia Adam Krauze - 76,67%
Konkurs przedmiotowy SYNAPSIK "MEN" najlepszy wynik w szkole Kajetan Kozłowski - 75%%
Konkurs przedmiotowy SYNAPSIK "MEN" najlepszy wynik w szkole Nadia Szewczyk - 74,17%
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Przyrody OLIMPUS Tytuł laureata - 10 miejsce w kraju Wiktor Polok kl. 4a
Miejskie Zawody Minikoszykówki Chłopców III miejsce drużyna chłopców
Miejskie Zawody Minikoszykówki Dziewcząt II miejsce drużyna dziewcząt
Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego OLIMPUS Tytuł laureata - 15 miejsce w kraju Wiktor Polok
Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego OLIMPUS 17 miejsce w kraju Filip Kleibert
Ogólnopolski Test Ortograficzny 2015 najlepszy wynik w szkole Kamila Kobiołka kl. III a
Ogólnopolski Test Ortograficzny 2015 najlepszy wynik w szkole Karol Szymecki kl. III a
Ogólnopolski Test Ortograficzny 2015 najlepszy wynik w szkole Adam Krauze kl. II b
Ogólnopolski Test Ortograficzny 2015 najlepszy wynik w szkole Bartosz Kobiołka kl. IIa
Międzyszkolny turniej - Dwa ognie I miejsce drużyna dziewcząt
XII Regionalny Konkurs Języka Angielskiego o tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego I miejsce Filip Kleibert
Powiatowe Zawody w Minikoszykówce Dziewcząt I miejsce drużyna chłopców
Powiatowe Zawody w Minikoszykówce Dziewcząt II miejsce drużyna dziewcząt
Miejski Konkurs Recytatorski I miejsce Lena Miarka
Puchar Silesia - zawody pływackie 13-14 luty 2016 AWF Katowice III miejsce Weronika Morciszek
Wojewódzki Konkurs PCK - Mały Ratowniczek III miejsce Wiktor Polok
Wojewódzki Konkurs PCK - Mały Ratowniczek IV miejsce David Skrzypek
XIX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ 2015/2016 Laureat Jakub Malcherek
XIX Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej JONASZ 2015/2016 Laureat Julia Kołodziejak
Grand Prix Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu styl motylkowy i dowolny I miejsce Weronika Morciszek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów IV miejsce Sztafeta 4x50 m Styl dowolny
Skład:
Weronika Morciszek, Julia Jagieniak,
Anna Dach, Agata Nowosielska
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce Karol Jagieniak styl dowolny
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce David Skrzypek styl grzbietowy
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce Weronika Morciszek styl grzbietowy
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Knurów III miejsce Anna Dach styl grzbietowy

 

 


Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2014/2015

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Południowa Liga Optimista klasa Optimist chłopcy Grupa B 12-13 lat III miejsce Aleksander Szczygielski
Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
Konkurencja: 50m stylem grzbietowym
III miejsce Weronika Morciszek
Zawody Pływackie o Puchar Rosomaka
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie
Konkurencja: 100m stylem grzbietowym
III miejsce Weronika Morciszek
Miejskie Zawody w Mini Piłce Nożnej Chłopców II miejsce drużyna chłopców:
Kacper Guzera, Karol Guzera
Miłosz Ochmański, Bartłomiej Skowron,
Michał Szolc, Marek Kornacki,
Mikołaj Cich, Konrad Rydzio,
Dawid Lewandowski
Aktywny udział w warsztatach
AKADEMII MŁODEGO INŻYNIERA
dyplom Katarzyna Pilc
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Oddział w Zabrzu
Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 1
za dary dla zwierzaków
Społeczność uczniowska
Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw
w ramach Szkolnej Ligii Sportowej
II miejsce drużyna:
Przywara Wiktoria, Morciszek Weronika
Domagała Nikola, Pyka Nikola
Jagieniak Julia, Kaczmarczyk Vanessa
Knapik Paulina, Łyczak Agnieszka
Kołodziejczyk Wiktoria, Dach Anna
Turniej o Puchar Sołtysa Sołectwa Świerklan Dolnych Najlepszy bramkarz turnieju Bartosz Adamczyk
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy II
I miejsce Dawid Kłosowski
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy II
II miejsce Wiktoria Polywka
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy II
II miejsce Igor Dach
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy II
III miejsce Wiktoria Mateja
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy III
I miejsce Zuzanna Krzyśka
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy III
II miejsce Wiktor Polok
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy III
II miejsce Szymon Szulc
IX Konkurs Informatyczny Bóbr
klasy III
III miejsce Krzysztof Borsuk
Szkolna Liga Sportowa
Turniej Koszykówki 3x3
II miejsce drużyna dziewcząt:
Nikola Pyka , Sabina Nowosielska
Oliwia Świtek , Wiktoria Kołodziejczyk
Szkolna Liga Sportowa
Turniej Koszykówki 3x3
III miejsce drużyna chłopców:
Karol Guzera, Adam Czempiel
Dawid Lewandowski, Marek Kornacki
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS - przyroda
sesja jesienna
Dyplom laureata Julia Hajduk
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego SYNAPSIK III miejsce Wiktor Polok
Ogólnopolski Konkurs Poprawna Polszczyzna Zakwalifikowanie się do II etapu David Skrzypek kl. 2a; Dominik Marek kl. 2a;
Karol Szymecki kl. 2a; Wiktoria Polywka kl. 2a;
Ogólnopolski Konkurs Poprawna Polszczyzna - ORTOGRAFIA Zakwalifikowanie się do II etapu David Skrzypek kl. 2a; Dominik Marek kl. 2a
Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus
Lingua.plus XXIV Edycja
Laureat I stopnia Julia Hajduk
Miejskie Zawody w Mini Piłkę Koszykową II miejsce drużyna dziewcząt:
Nikola Pyka, Sabina Nowosielska
Wiktoria Kołodziejczyk, Paulina Knapik
Julia Jagieniak, Agnieszka Łyczak
Wiktoria Suma, Anna Strycharska
Anna Dach, Wanessa Kaczmarczyk
Nikola Dziekańska, Klaudia Wawryniuk
Miejskie Zawody w Mini Piłkę Koszykową III miejsce drużyna chłopców:
Kacper Guzera, Karol Guzera
Bartłomiej Skowron, Daniel Knapik
Marek Kornacki, Kacper Burzec
Jakub Kujawski, Dawid Lewandowski
Adam Czempiel, Konrad Rydzio
Michał Szolc, Miłosz Ochmański
Puchar LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
50 m styl dowolny
III miejsce Weronika Morciszek
Puchar LKS JEDNOŚĆ 32 Przyszowice
50 m styl grzbietowy
III miejsce Weronika Morciszek
Zawody pływackie o Puchar Rosamaka
pod honorowym patronatem prezydenta miasta Siemianowice Śląskie
III miejsce Weronika Morciszek
Mityng Pływacki 2014
100m stylem grzbietowym
I miejsce Weronika Morciszek
V Międzynarodowy Mityng Pływacki PAWŁOWICE 2014
100 m stylem grzbietowym
I miejsce Weronika Morciszek
V Międzynarodowy Mityng Pływacki PAWŁOWICE 2014
50 m stylem grzbietowym
I miejsce Weronika Morciszek
V Międzynarodowy Mityng Pływacki PAWŁOWICE 2014
100 m stylem zmiennym
III miejsce Weronika Morciszek
V Międzynarodowy Mityng Pływacki PAWŁOWICE 2014
50 m stylem dowolnym
III miejsce Weronika Morciszek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
V miejsce
kategoria sztafeta
drużyna sztafety:
David Skrzypek, Karol Jagieniak
Dawid Myszczuk, Łukasz Gulcz
Magdalena Dobosz, Weronika Morciszek
Kacper Guzera, Julia Szymańska
Wiktoria Przywara, Julia JagieniakAgata Nowosielska, Anna Dach
Filip Marek, Aleksander Szczygielski
Wiktoria Krok, Szymon Ambrożewicz
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
I miejsce
grzbiet
Weronika Morciszek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
II miejsce
grzbiet
David Skrzypek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
II miejsce
kraul
Kacper Guzera
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce
kraul
Filip Marek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce
grzbiet
Anna Dach
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce
grzbiet
Aleksander Szczygielski
Zawody Narciarskie
Zakopane Nosal 2015
III miejsce
slalom gigant
Oliwier Czempiel
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
o tytuł "Mistrza Poziomu Podstawowego"
II miejsce Julia Hajduk
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
o tytuł "Mistrza Poziomu Podstawowego"
VIII miejsce Aleksander Szczygielski
Miejski Turniej Piłki Siatkowej
Szkół Podstawowych
II miejsce drużyna:
Sabina Nowosielska, Dorota Stania
Agnieszka Łyczak, Monika Dziekańska
Oliwia Świtek, Wiktoria Kołodziejczyk
Nikola Pyka, Julia Jagieniak
Wanessa Kaczmarczyk, Vanessa Donat
Ogólnopolska Olimpiada z języka angielskiego PIONIER wyróżnienia Julia Hajduk - 13 miejsce
Filip Kleibert - 13 miejsce
Miłosz Wojdalski - 15 miejsce
Zawody Narciarskie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurów
II miejsce Oliwier Czempiel
Zawody Narciarskie Szkół Podstawowych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurów
II miejsce Weronika Morciszek
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych III miejsce drużyna chłopców:
Michał Szulc, Dawid Lewandowski
Adam Czempiel, Miłosz Ochmański
Jakub Kujawski, Kacper Burzec
Piotr Koczór, Karol Guzera
Bartłomiej Skowron, Szymon Ambrożewicz
Mistrz Ortografii Szkół Podstawowych II miejsce Julia Hajduk
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas II - III I miejsce Wiktoria Polywka
Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny III miejsce Filip Kleibert
XIII Przegląd Dorobku Artystycznego
Dzieci i Młodzieży Miasta Knurów
dyplom za udział Oliwia Gdowska, Kaja Tomeczkowska,
Wanessa Kaczmarczyk, Olga Tomeczkowska
Konkurs PCK "Mały Ratowniczek" II miejsce Wiktor Polok
Konkurs PCK "Mały Ratowniczek" IV miejsce Julia Hajduk
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców" II miejsce drużyna chłopców:
Karol Guzera, Kacper Guzera
Dawid Lewandowski, Bartłomiej Skowron
Kacper Burzec, Jakub Kujawski
Michał Szolc
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Dziewcząt" V miejsce drużyna dziewcząt:
Weronika Morciszek, Wiktoria Przywara
Nikola Pyka, Wiktoria Kołodziejak
Paulina Knapik, Vanessa Donat
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny 2015" wyróżnienie Piotr Szczodry
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny 2015" wyróżnienie Kamila Kobiołka
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur Matematyczny 2015" wyróżnienie Wiktoria Mateja
Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS - przyroda
sesja wiosenna
Dyplom laureata Paweł Golański
Turniej Piłki Siatkowej
"Ekspozycja Pucharu Świata"
III miejsce drużyna dziewcząt:
Wiktoria Kołodziejczyk, Nikola Dziekańska,
Paulina Knapik, Dorota Stania,
Sabina Nowosielska, Agnieszka Łyczak,
Wanessa Kaczmarczyk.
Turniej Piłki Siatkowej
"Ekspozycja Pucharu Świata"
IV miejsce drużyna chłopców:
Karol Guzera, Kacper Burzec,
Kacper Kujawski, Dawid Lewandowski,
Miłosz Ochmański, Michał Szolc.
Turniej Piłki Siatkowej
"Ekspozycja Pucharu Świata"
I miejsce
Konkurencja - odbiór piłki
drużyna chłopców:
Karol Guzera, Kacper Burzec,
Kacper Kujawski, Dawid Lewandowski,
Miłosz Ochmański, Michał Szolc.
Turniej Piłki Siatkowej
"Ekspozycja Pucharu Świata"
III miejsce
Konkurencja - odbiór piłki
drużyna dziewcząt:
Wiktoria Kołodziejczyk, Nikola Dziekańska,
Paulina Knapik, Dorota Stania,
Sabina Nowosielska, Agnieszka Łyczak,
Wanessa Kaczmarczyk.

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2013/2014

 

aktualizacja:25.06.2014r.

 

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat III miejsce w eliminacjach gminnych Drużyna chłopców:
Ambrożewicz Szymon, Kornacki Marek,
Koczór Piotr, Pająk Sebastian,
Cich Mikołaj, Marek Filip,
Knapik Daniel.
IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat I miejsce w eliminacjach gminnych Drużyna chłopców:
Guzera Karol, Guzera Kacper,
Lewandowski Dawid, Ochmański Miłosz,
Skowron Bartłomiej, Rydzio Konrad,
Burzec Kacper, Kujawski Jakub,
Szolc Michał.
Multitest 2013 Dyplom laureata Mateusz Malcherek
Multitest 2013 Dyplom wyróżnienia Julia Hajduk
VI Pływackie Andrzejki w Gminie Kozy II miejsce
50 m stylem grzbietowym dziewcząt
Weronika Morciszek
IV Międzynarodowy Miting Pływacki
Pawłowice 2013
II miejsce
100 m stylem grzbietowym
Weronika Morciszek
IV Międzynarodowy Miting Pływacki
Pawłowice 2013
I miejsce
50 m stylem grzbietowym
Weronika Morciszek
IV Międzynarodowy Miting Pływacki
Pawłowice 2013
II miejsce
100m stylem zmiennym
Weronika Morciszek
IV Międzynarodowy Miting Pływacki
Pawłowice 2013
V miejsce
wielobój
Weronika Morciszek
Minikoszykówka - Mistrzostwa Knurowa chłopców i dziewcząt szkół podstawowych II miejsce drużyna dziewcząt
Minikoszykówka - Mistrzostwa Knurowa chłopców i dziewcząt szkół podstawowych III miejsce drużyna chłopców:
Kacper Laxa, Kamil Kwieciński
Jakub Ostrowski, Michał Matyasik
Adam Czempiel, Miłosz Ochmański
Karol Guzera, Bartłomiej Skowron
Dawid Lewandowski, Michał Szolc
Marek Kornacki, Mateusz Konieczny
Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień" zakwalifikowanie się
do następnego etapu
Dominik Marek kl. 1a
Igor Stulik kl. 1a
David Skrzypek kl. 1a
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce David Skrzypek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce Julia Jagieniak
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
I miejsce Weronika Morciszek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa
III miejsce Agnieszka Łyczak
V Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej II miejsce
kategoria klas III
Sebastian Gabryś
Dyktando (nie tylko) dla mistrzów Dyplom uznania - 29 miejsce
Dyplom uznania - 35 miejsce
Dyplom uznania - 35 miejsce
Dyplom uznania - 39 miejsce
Dyplom uznania - 39 miejsce
Dyplom uznania - 40 miejsce
Piotr Szczodry
Wiktor Polok
Paweł Golański
Oliwia Pietraszek
Mateusz Małaczek
Weronika Morciszek
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego PIONIER wyróżnienie
14 miejsce w Polsce
Julia Hajduk
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego OLIMPUS Dyplom laureata Filip Kleibert
Zawody pływackie Liga Klubów Śląskich III miejsce Weronika Morciszek
Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki
OTYLIADA 2014
certyfikat uczestnictwa Weronika Morciszek
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt III miejsce drużyna dziewcząt
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych Chłopców V miejsce drużyna chłopców
XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III
szkół podstawowych miasta Knurowa
"Przyroda w poezji dziecięcej"
I miejsce Julia Kania
Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny Klas Piątych Szkół Podstawowych I miejsce Wiktoria Krok
Wojewódzki Konkurs "Mały Ratowniczek" III miejsce
w kategorii klas I-III
rejon
Wiktor Polok
III Międzynarodowy Miting "Szukamy młodych talentów" II miejsce
na dystansie 50 m stylem grzbietowym
Weronika Morciszek
III Międzynarodowy Miting "Szukamy młodych talentów" II miejsce
na dystansie 100 m stylem grzbietowym
Weronika Morciszek
VIII edycja Grand Prix Knurowa
w pływaniu szkół podstawowych
I miejsce Weronika Morciszek
VIII edycja Grand Prix Knurowa
w pływaniu szkół podstawowych
II miejsce Weronika Morciszek
VIII edycja Grand Prix Knurowa
w pływaniu szkół podstawowych
IV miejsce Aleksander Szczygielski
Miejski Konkurs Wiedzy dla uczniów klas trzecich
szkół podstawowych "Wiem wszystko"
I miejsce Dawid Janiczek
Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt IV miejsce drużyna dziewcząt: Żulewska Roksana, Różewska Kinga
Nowosielska Sabina, Łyczak Agnieszka
Knapik Paulina, Pyka Nikola
Stychno Natalia
Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców IV miejsce drużyna chłopców: Ostrowski Jakub, Machulik Daniel
Guzera Karol, Różewski Dawid
Lewandowski Dawid, Skowron Bartłomiej
Guzera Kacper
Punktacja Łączna Dziewcząt
Liga Klubów Śląskich
IV miejsce Weronika Morciszek
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014" wyróżnienie Miłosz Wojdalski
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014" wyróżnienie Agnieszka Świętochowska
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego
"Panda Junior"
Dyplom laureata Wiktor Polok
Otwarte Żeglarskie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju II miejsce Aleksander Szczygielski
Ogólnopolski Konkurs "Synapsik" z zakresu Edukacji Wczesnoszkolnej wysokie lokaty Kacper Dyjankiewicz - 88,95%
Julia Kołodziejak - 91,86%
Bartosz Kurkowski - 83,14%
Dominik Marek - 81,98%
Wiktoria Polywka - 97,67%
Artur Siwek - 83,72%
David Skrzypek - 90,70%
Igor Stuli - 77,33%
Weronika Swierze - 90,12%
Karol Szymecki - 90,70%
Paweł Golański - 93,10%
Kamil Kwitek - 85,06%
Mateusz Małaczek - 80,46%
Weronika Morciszek - 89,66%
Piotr Szczodry - 87,36%
Julia Szymańska - 90,23%
Zawody pływackie "Mistrzostwa Śląska" II miejsce Weronika Morciszek
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych
z okazji Dni Knurowa
III miejsce drużyna chłopców
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych
z okazji Dni Knurowa
II miejsce drużyna dziewcząt:
Martyna Jaśkiewicz, Paulina Grymel,
Kinga Różewska, Roksana Żulewska,
Magda Gruziewicz, Sandra Grzesiczek.
Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
Podziękowanie za dary dla zwierzaków Julia Hajduk, Agnieszka Kucharska,
Agnieszka Łyczak, Igor Stulik
Puchar Polski w klasie Optimist -
Regaty o Puchar Burmistrza Pszczyny
Grupa B
II miejsce Aleksander Szczygielski

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2012/2013

 

aktualizacja:20.06.2013r.

 

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10 - 11 lat IV miejsce drużyna:
Kacper Laxa, Kamil Kwieciński
Jakub Ostrowski, Daniel Machulik
Miłosz Ochmański, Karol Guzera
Olivier Sękowski, Kacper Kania
Batłomiej Skowron
Mistrzostwa Knurowa w Mini Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych IV miejsce drużyna:
Daniel Antonowicz, Dawid Kentnowski,
Mateusz Tomaszek, Mateusz Banz,
Krzysztof Roza, Artur Słaboń,
Sławomir Grajek, Kacper Laxa,
Szymon Podraza
Ogólnopolska Akcja Ekologiczna
"Komputery za tonery"
Dyplom za uczestnictwo klasy 0-VI
Miejski Konkurs Plastyczny
"Kundelek moich marzeń"
I miejsce Radosław Oszust
Miejski Konkurs Plastyczny
"Kundelek moich marzeń"
II miejsce Tymoteusz Mańkowski
Turniej Piłki Nożnej z okazji otwarcia
pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą
III miejsce drużyna
Podziękowania dla uczniów Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Knurowie
za włączenie się do akcji zbierania plastikowych nakrętek,
które zostaną sprzedane, a uzyskane pieniądze przekazane na leczenie chorego na mukowiscydozę Tymoteusza Bugla

Komendant Hufca Pracy w Rybniku
Magdalena Szrek-Moroń

  Społeczność uczniowska
V Wojewódzki Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej Dyplom za udział Olga Tomeczkowska
V Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej
Śpiewać każdy może
III miejsce Kaja Tomeczkowska
Miejski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt II miejsce drużyna:
Aleksandra Grotowska, Wiktoria Kłosowska
Anita Rozwora, Roksana Żulewska
Kinga Różewska, Nikola Tomczyk
Oliwia Majchrzak, Katarzyna Maciak
Magdalena Gruziewicz, Zuzanna Turek
Natalia Śliwińska
Wstępne wyniki konkursu BÓBR kategoria SKRZAT
klasy pierwsze
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Wiktor Polok klasa 1a
Wiktor Galuszka klasa 1a
Szymon Szulc klasa 1b
Wstępne wyniki konkursu BÓBR kategoria SKRZAT
klasy drugie
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Natalia Kupis klasa 2a
Nathaniel Nowara klasa 2b
Mikołaj Adamski klasa 2a
Wstępne wyniki konkursu BÓBR kategoria SKRZAT
klasy trzecie
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Agnieszka Świętochowska klasa 3c
Mikołaj Cich klasa 3a
Filip Piszczek kl. 3b
Wstępne wyniki konkursu BÓBR
klasy czwarte
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Arkadiusz Mądry klasa IV b
Julia Hajduk klasa IV b
Agnieszka Łyczak klasa IV b
Wstępne wyniki konkursu BÓBR
klasy piąte
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Tatiana Chmielarz klasa V b
Natalia Stychno klasa V b
Sylwia Szolc klasa V b
Wstępne wyniki konkursu BÓBR
klasy szóste
I miejsce w szkole
II miejsce w szkole
III miejsce w szkole
Wanessa Witkowska klasa VI a
Bartosz Drewniak klasa VI a
Monika Siedlaczek klasa VI b
Miejski Turniej Minikoszykówki Chłopców IV miejsce drużyna:
Daniel Antonowicz, Dawid Kentnowski
Artur Słaboń, Krzysztof Roza
Mateusz Banz, Mateusz Tomaszek
Bartosz Drewniak, Sławomir Grajek
Szymon Podraza, Kacper Laxa
Kamil Kwieciński, Michał Matyasik
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2012" wyróżnienie w konkursie
14 miejsce
Julia Hajduk
Konkurs Biblijny z Ewangelii wg Św. Jana
etap rejonowy
I miejsce Mateusz Malcherek
Mistrzostwa Knurowa w Tenisie stołowym chłopców szkół podstawowych IV miejsce Mateusz Tomaszek, Artur Słaboń, Krzysztof Roza
IV Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej III miejsce Kaja Tomeczkowska
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta II miejsce Bartłomiej Kabat
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta III miejsce Weronika Morciszek
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta III miejsce Natalia Stychno
Zawody Pływackie Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta III miejsce Aleksander Szczygielski
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta
III miejsce Weronika Morciszek
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta
III miejsce Anna Strycharska
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta
I miejsce Natalia Stychno
Mistrzostwa Knurowa w Mini-siatkówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych I miejsce drużyna dziewcząt
Mistrzostwa Knurowa w Mini-siatkówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych I miejsce drużyna chłopców
Mistrzostwa Polski Kadetów w Wersji Kick Light
KICKBOXING w kategorii wagowej - 28 kg
I miejsce Karol Guzera
Mistrzostwo Powiatu Gliwickiego w minisiatkówce dziewcząt V miejsce drużyna dziewcząt
Mistrzostwo Powiatu Gliwickiego w minisiatkówce chłopców IV miejsce drużyna chłopców
II MIĘDZYNARODOWY MITING "Szukamy młodych talentów"
- w kategorii 2004
- na dystansie 50 m stylem dowolnym
- z czasem 43,33
III miejsce Weronika Morciszek
II MIĘDZYNARODOWY MITING "Szukamy młodych talentów"
- w kategorii 2004
- na dystansie 50 m stylem grzbietowym
- z czasem 48,16
I miejsce Weronika Morciszek
XVII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III
szkół podstawowych miasta Knurowa
I miejsce Wiktoria Potorska
uczennica klasy 1b
Miejski Konkurs Wiedzy "Wiem wszystko" III miejsce Agnieszka Świętochowska
Filip Piszczek
Czwórbój Lekkoatletyczny Chłopców IV miejsce drużyna:
Dawid Kentnowski, Daniel Antonowicz
Jakub Ostrowski, Karol Guzera
Dawid Lewandowski, Bartłomiej Skowron
Miłosz Ochmański
Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt III miejsce drużyna:
Żulewska Roksana, Grotowska Aleksandra
Wrębiak Monika, Tomczyk Nikola
Ciupidro Daria, Różewska Kinga
Rejonowy Konkurs PCK "Mały Ratownik" laureatka Paulina Grymel
VII Edycja Grand Prix Knurowa w Pływaniu Szkół Podstawowych w sezonie 2012/2013

styl dowolny: kategoria: dziewczęta

II miejsce Weronika Morciszek
VII Edycja Grand Prix Knurowa w Pływaniu Szkół Podstawowych w sezonie 2012/2013

styl grzbietowy: kategoria: dziewczęta

II miejsce Weronika Morciszek
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych z okazji Dni Knurowa I miejsce drużyna dziewcząt
Turniej Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych z okazji Dni Knurowa III miejsce drużyna chłopców
Turniej 2nd International Open Cheermania IV miejsce drużyna cheerleaders
XII Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders wyróżnienie II stopnia drużyna cheerledears
Konkurs plastyczny -"Knurów - moje miasto" I miejsce Julia Kania
Diploma Judo - Marathon 2013

In Lviv

III miejsce Sabina Nowosielska
Turniej Piłki Nożnej Drużyn 6-osobowych

w kategorii szkół podstawowych

II miejsce Kacper Laxa, Szymon Podraza
Karol Guzera. Kacper Guzera
Daniel Machulik, Bartłomiej Skowron
Konkurs"Zbieramy makulaturę - Oszczędzamy lasy" dyplom za uczestnictwo społeczność uczniowska
     

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2011/2012

 

aktualizacja:21.06.2012r.

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dyplom dla MSP nr1 w podziękowaniu za współpracę w ramach realizacji programu "Ucz się inteligentnie" Dyplom Magdalena Majewska
Dawid Czaplok
Kamil Gwiżdż
Ogólnopolska Akcja Ekologiczna "Komputery za tonery"
XII edycja
Dyplom szkoła
Mistrzostwa Knurowa w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych IV miejsce drużyna:
Kamil Lewandowski
Eryk Nowak
Dominik Makowski
Arkadiusz Łukasik
Daniel Antonowicz
Dawid Kentnowski
Krzysztof Roza
Bartosz Drewniak
Martyn Bara
Kacper Laksa
VII Przegląd Małych Form Teatralnych w Języku Angielskim
organizator: Gimnazjum nr 16 w Zabrzu
III miejsce Weronika Suszek
Oliwia Polok
Karolina Jałowiecka
Magdalena Raszka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
z Elementami Historii
Zakwalifikowanie się
do II etapu
Natalia Barwicka
Karolina Jałowiecka
MULTITEST 2011 Dyplom laureata Kamil Gwiżdż
MULTITEST 2011 Dyplom wyróżnienia Paweł Gołuch
IV Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" Grand Prix Weronika Suszek
Miejski Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa" III miejsce Filip Piszczek
Miejski Konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa" I miejsce Anita Rozwora
Konkurs na ozdoby choinkowe "Knurowska Choinka" wyróżnienie Mikołaj Wojdalski
Konkurs na ozdoby choinkowe "Knurowska Choinka" nagroda dodatkowa Kewin Zając
III Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej I miejsce Weronika Suszek
III Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej II miejsce Kaja Tomeczkowska
III Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej III miejsce Olga Tomeczkowska
Międzyszkolny Turniej Street Dance - PERFECT 2012 II miejsce Sandra Grzesiczek, Weronika Zawadzka
Sylwia Szolc, Kornel Kempa
Tatiana Chmielarz, Natalia Stychno
Kamila Wesołowska, Martyna Jaśkiewicz
Paulina Grymel, Jan Rybicki
Weronika Kuczyńska, Dorota Stania
Sabina Nowosielska, Julia Hajduk
Kamil Szendzielorz, Monika Wrębniak
Kinga Różewska
Miejskie Zawody w Minikoszykówce Dziewcząt II miejsce Dominika Chomiak, Alicja Wronkowska,
Weronika Suszek,Magdalena Raszka,
Zuzanna Rybicka,Katarzyna Bąk,
Daria Łupińska,Karolina Jałowiecka,
Aleksandra Grotowska,Monika Wrębiak,
Nikola Tomczyk,Wiktoria Kłosowska.
Miejskie Zawody Mini-siatkówki Chłopców II miejsce drużyna
Miejskie Zawody Mini-siatkówki Dziewcząt II miejsce drużyna
Rejonowy Konkurs z Języka Angielskiego
o Tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego
V miejsce
VI miejsce
Oliwia Polok
Karolina Jałowiecka
Ogólnopolska Olimpiada "OLIMPUSEK" dyplom laureata Piotr Szczodry
Rejonowy Konkurs Informatyczny
Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa
III miejsce Hanna Szczuk
RÓŻA 2012
V Ogólnopolski Festiwal Taneczny
II miejsce Zespół NIELEGALNE:
Weronika Suszek
Magdalena Raszka
Dominika Chomiak
Alicja Wronkowska
II Miejski Konkurs Fotograficzny KNURÓW W BARWACH NATURY
Etap II "Knurów jesienią"
II miejsce Oliwia Polok
Rejonowe Zawody PCK
"Mały ratowniczek"
I miejsce Oliwia Polok
IX Międzyszkolny Wielobój Medyczno-Sportowy I miejsce drużyna:
Oliwia Polok, Weronika Suszek
Adam Wawrzynek, Patryk Śliwiński
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców II miejsce drużyna:
Dawid Lewandowski
Patryk Śliwiński
Adam Wawrzynek
Daniel Antonowicz
Eryk Nowak
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Dziewcząt III miejsce drużyna:
Dominika Chomiak
Nikola Tomczyk
Monika Wrębiak
Katarzyna Bąk
Zuzanna Rybicka
Aleksandra Grotowska
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów V miejsce
w sztafecie 8x50m stylem dowolnym
drużyna
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów I miejsce Weronika Morciszek
25 m stylem dowolnym
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów III miejsce Natalia Stychno
50 m stylem grzbietowym
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów II miejsce Weronika Suszek
50 m stylem grzbietowym
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów III miejsce Karolina Bieniek
50 m stylem grzbietowym
Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych w Pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Knurów III miejsce Aleksander Szczygielski
25 m stylem grzbietowym
III Międzyszkolny Konkurs Literacki "W świecie Narnii" II miejsce Tatiana Chmielarz
Magdalena Majewska
Malwina Jelińska
Rejonowe Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego I miejsce drużyna:
Kamil Lewandowski
Adam Wawrzynek
Patryk Śliwiński
Bartłomiej Ratalewski
Dawid Kentnowski
Daniel Antonowicz
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
kategoria klas VI
II miejsce Kamil Gwiżdż
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
kategoria klas IV
III miejsce Kamila Wesołowska
Wojewódzki Konkurs PCK
Promocja Zdrowego Stylu Życia - Mały Ratownik
V miejsce
znalezienie się w gronie laureatów
Oliwia Polok
Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców
V miejsce drużyna:
Kamil Lewandowski
Adam Wawrzynek
Patryk Śliwiński
Bartłomiej Ratalewski
Dawid Kentnowski
Daniel Antonowicz
Miejski Konkurs Fotograficzny
Knurów w barwach natury
nagroda główna Oliwia Polok
Konkurs plastyczny "Knurów moje miasto" I miejsce Vanessa Stanek
XIV Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne 2012 udział Chomiak Dominika, Wronkowska Alicja
Jałowiecka Karolina, Raszka Magdalena
Rybicka Zuzanna, Suszek Weronika
Śliwińska Natalia, Maciak Katarzyna
Jaśkiewicz Martyna, Gruziewicz Magda
Swierze Paulina, Grymel Paulina
VI Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders w Raciborowicach udział Chomiak Dominika, Wronkowska Alicja
Jałowiecka Karolina, Raszka Magdalena
Rybicka Zuzanna, Suszek Weronika
Śliwińska Natalia, Maciak Katarzyna
Jaśkiewicz Martyna, Gruziewicz Magda
Swierze Paulina, Grymel Paulina
XI Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders III miejsce Chomiak Dominika, Wronkowska Alicja
Jałowiecka Karolina, Raszka Magdalena
Rybicka Zuzanna, Suszek Weronika
Śliwińska Natalia, Maciak Katarzyna
Jaśkiewicz Martyna, Gruziewicz Magda
Swierze Paulina, Grymel Paulina
I Międzynarodowy Turniej Cheerleaders - Zabrze V miejsce Chomiak Dominika, Wronkowska Alicja
Jałowiecka Karolina, Raszka Magdalena
Rybicka Zuzanna, Suszek Weronika
Śliwińska Natalia, Maciak Katarzyna
Jaśkiewicz Martyna, Gruziewicz Magda
Swierze Paulina, Grymel Paulina
     
     

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2010/2011

 

aktualizacja: 08.06.2011

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Dyplom za udział w lekcjach komunikacyjnych zorganizowanych
w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2010
udział klasy 4a i 4b
Miejskie Zawody Piłki Nożnej III miejsce drużynowo
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
z Elementami Historii
Zakwalifikowanie się
do II etapu
Maciej Hapke
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
z Elementami Przyrody
Zakwalifikowanie się
do II etapu
Maciej Hapke
Powiatowy Konkurs Historyczny
"Grunwald 1410"
III miejsce Marcin Kleibert
V Szaradziarskie Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych III miejsce Karolina Sobkiewicz
V Szaradziarskie Mistrzostwa Knurowa Szkół Podstawowych II miejsce drużynowo:
Marcin Kleibert,
Jacek Pawliczek,
Karolina Sobkiewicz
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest 2010 laureat -
7 miejsce
Maciej Hapke
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Multitest 2010 laureat -
9 miejsce
Mateusz Tomaszek
VII Powiatowy Konkurs Mowy Śląskiej "Bery i bojki śląskie"
o nagrodę Burmistrza miasta Pyskowice kategoria indywidualna
II miejsce Laura Zbierańska
Miejski konkurs czytelniczy "Życie i twórczość Marii Konopnickiej" II miejsce Wiktoria Jarząb
Miejski konkurs czytelniczy "Życie i twórczość Marii Konopnickiej" III miejsce Natalia Barwicka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
z Elementami Przyrody
Zakwalifikowanie się
do III etapu
Maciej Hapke
Miejski Turniej Minikoszykówki chłopców III miejsce drużynowo
II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej I miejsce
w kategorii klas V
Weronika Suszek
II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej II miejsce
w kategorii klas VI
Jacek Pawliczek
II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej I miejsce
w kategorii oddziałów przedszkolnych
Sebastian Gabryś
II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej I miejsce
w kategorii klas I
Kaja Tomeczkowska
II Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej III miejsce
w kategorii klas II
Olga Tomeczkowska
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP
I miejsce drużyna chłopców
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP
I miejsce drużyna dziewcząt
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP
I miejsce Patryk Nieradzik
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP
I miejsce Sandra Kaliniewicz
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP
III miejsce Michał Nowosielski
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki z Elementami Przyrody Laureat Maciej Hapke
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "KLIO 2010" 11 miejsce w kraju
Dyplom uczestnika
Oliwia Polok
Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny "KLIO 2010"
Praca plastyczna
I miejsce w szkole
Dyplom laureata
Oliwia Polok
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Miejskich Szkół Podstawowych
II miejsce - styl grzbietowy Weronika Suszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Miejskich Szkół Podstawowych
III miejsce - styl dowolny Weronika Suszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Miejskich Szkół Podstawowych
II miejsce - styl dowolny Kamila Wesołowska
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Miejskich Szkół Podstawowych
III miejsce - styl grzbietowy Kamila Wesołowska
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Miejskich Szkół Podstawowych
III miejsce - styl dowolny Łyczak Antonina
Miejski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt I miejsce Sobkiewicz Karolina
Łyczak Antonina
Gołuch Hanna
Kopiec Nikola
Wawryniuk Monika
Makowska Ewelina
Olczak Anna
Kaliniewicz Sandra
Paradysz Klaudia
Słowińska Agata
Miejski Turniej Mini Piłki Siatkowej Chłopców II miejsce Nowosielski Michał
Strycharski Dominik
Pawliczek Jacek
Jabłoński Bartosz
Raszczyk Kamil
Romasz Adrian
Nieradzik Patryk
Gołębiowski Daniel
Lewandowski Kamil
Nowak Grzegorz
Konkurs z języka angielskiego
o tytuł mistrza poziomu podstawowego
V miejsce Maciej Hapke
Konkurs z języka angielskiego
o tytuł mistrza poziomu podstawowego
VII miejsce Patrycja Hańczewska
Ogólnopolski V Konkurs Informatyczny "Bóbr" wyróżnienie Maciej Hapke
VIII Miejski Festiwal Piosenki Karaoke"Zostań Gwiazdą" II miejsce Weronika Suszek
Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt IV miejsce Sobkiewicz Karolina
Łyczak Antonina
Gołuch Hanna
Kopiec Nikola
Wawryniuk Monika
Makowska Ewelina
Olczak Anna
Kaliniewicz Sandra
Paradysz Klaudia
Słowińska Agata
VII Otwarty Turniej Zespołów Cheerleader
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
IV miejsce Nikola Kopiec, Laura Zbierańska
Alicja Wronkowska, Karolina Jałowiecka
Magda Raszka, Zuzanna Rybicka
Karolina Bieniek, Katarzyna Maciak
Karolina Kania, Natalia Śliwińska
Miejski Konkurs Recytatorski I miejsce Karolina Sobkiewicz
Powódź, pożar dzień czy nocą straż pożarna przyjdzie ci z pomocą
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
II miejsce Laura Kania
Powódź, pożar dzień czy nocą straż pożarna przyjdzie ci z pomocą
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
wyróżnienie Kinga Kwiecińska
Powódź, pożar dzień czy nocą straż pożarna przyjdzie ci z pomocą
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
wyróżnienie Olga Tomeczkowska
Powódź, pożar dzień czy nocą straż pożarna przyjdzie ci z pomocą
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
wyróżnienie Oliwia Knapik
VIII Miejski Konkurs Recytatorski
dla uczniów klas III - VI
"Spotkania zamkowe"
I miejsce Karolina Sobkiewicz
VII Międzyszkolny Wielobój Medyczno-Sportowy I miejsce drużyna:
Jacek Pawliczek
Bartosz Jabłoński
Oliwia Polok
Alicja Wronkowska
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Dziewcząt III miejsce Antonina Łyczak
Klaudia Paradysz
Hanna Gołuch
Sandra Kaliniewicz
Nikola Kopiec
Magda Zatynajko
Miejskie Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców II miejsce Dominik Strycharski
Jacek Pawliczek
Przemysław Michałek
Patryk Nieradzik
Grzegorz Nowak
Bartosz Jabłoński
Miejski Konkurs Mitologiczny Klas V II miejsce Oliwia Polok
X Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders III miejsce Nikola Kopiec
Laura Zbierańska
Alicja Wronkowska
Karolina Jałowiecka
Magdalena Raszka
Zuzanna Rybicka
Karolina Bieniek
Majchrzak Oliwia
Natalia Śliwińska
Katarzyna Maciak
Ogólnopolski Konkurs matematyczny KANGUR 2011 Wyróżnienie Oliwia Polok
Ogólnopolski Konkurs matematyczny KANGUREK 2011 Wyróżnienie
Wynik Bardzo dobry
Julia Hajduk
V Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Raciborowicach
Cheer Girls 2011
IV miejsce Nikola Kopiec
Laura Zbierańska
Alicja Wronkowska
Karolina Jałowiecka
Magdalena Raszka
Zuzanna Rybicka
Karolina Bieniek
Majchrzak Oliwia
Natalia Śliwińska
Katarzyna Maciak
II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Klio 2011"
test konkursowy
Laureat Oliwia Polok
II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Klio 2011"
Praca plastyczna
Laureat Oliwia Polok
II Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Klio 2011"
Praca fotograficzna
Laureat Paulina Kurkowska
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Patrona MSP9 I miejsce drużynowo
VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Knurowskich Szkół Podstawowych
kategoria - klasy V
II miejsce Kamil Gwiżdż
VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Knurowskich Szkół Podstawowych
kategoria - klasy VI
III miejsce Bartosz Jabłoński
     
     
     

Sukcesy uczniów MSP1 w roku szkolnym 2009/2010

 

Osiągnięcia - Nazwa konkursu/zawodów

Zdobyte miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Zawody o Puchar Prezesa TKKF Szczygłowice z okazji I rocznicy Sekcji Pływackiej II miejsce - styl klasyczny Michał Wojtaszek
Zawody o Puchar Prezesa TKKF Szczygłowice z okazji I rocznicy Sekcji Pływackiej III miejsce - styl dowolny Michał Wojtaszek
Powiatowy konkurs plastyczny "Bibliolato 2009" I miejsce Oliwia Polok
Grand Prix w pływaniu - Edycja jesienna II miejsce - styl dowolny Weronika Suszek
Grand Prix w pływaniu - Edycja jesienna II miejsce - styl grzbietowy Weronika Suszek
Grand Prix w pływaniu - Edycja jesienna I miejsce - styl dowolny Michał Wojtaszek
Grand Prix w pływaniu - Edycja jesienna II miejsce - styl grzbietowy Michał Wojtaszek
Grand Prix w pływaniu - Edycja jesienna III miejsce - styl grzbietowy Oliwia Miecznikowska
Konkurs plastyczny "Las moich marzeń"
organizowany przez Nadleśnictwo Rudzieniec pod patronatem Starosty Gliwickiego
wyróżnienie Oliwia Polok
Konkurs plastyczny "Las moich marzeń"
organizowany przez Nadleśnictwo Rudzieniec pod patronatem Starosty Gliwickiego
I miejsce Adam Wicha
Miejski Turniej Mini Piłki Nożnej II miejsce zespół uczniów
Udział w konkursie plastycznym
Bajkowa kraina braci Grimm
dyplom zespół uczniów
X edycja akcji ekologicznej "Komputery za tonery" dyplom grupa uczniów
II Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" wyróżnienie dla zespołu "Jedyneczki" zespół
II Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" wyróżnienie Karolina Kania
II Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może" III miejsce Mateusz Banz
IV edycja Międzynarodowego Konkursu z zakresu informatyki
oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej
96 punktów na 120 Michał Wojtaszek
IV edycja Międzynarodowego Konkursu z zakresu informatyki
oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej
88 punktów na 120 Paula Dziekańska
IV edycja Międzynarodowego Konkursu z zakresu informatyki
oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej
87 punktów na 120 Jakub Misiura
IV Mistrzostwa Szaradziarskie Szkół Podstawowych II miejsce Jakub Misiura
XII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna" wyróżnienie Karolina Sobkiewicz
XII Edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna" wyróżnienie Katarzyna Siwiec
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2009" Laureat - 6 miejsce w Polsce Paula Dziekańska
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2009" Laureat - 7 miejsce w Polsce Jakub Misiura
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2009" Wyróżnienie - 11 miejsce w Polsce Michał Wojtaszek
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2009" Wyróżnienie - 14 miejsce w Polsce Maciej Hapke
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Multitest 2009" Wyróżnienie - 15 miejsce w Polsce Katarzyna Siwiec
II Grand Prix w Pływaniu II miejsce - styl dowolny Weronika Suszek
II Grand Prix w Pływaniu II miejsce - styl grzbietowy Weronika Suszek
II Grand Prix w Pływaniu I miejsce - styl klasyczny Michał Wojtaszek
II Grand Prix w Pływaniu I miejsce - styl grzbietowy Michał Wojtaszek
II Grand Prix w Pływaniu III miejsce - styl grzbietowy Oliwia Miecznikowska
II Grand Prix w Pływaniu III miejsce - styl klasyczny Oliwia Miecznikowska
Ogólnopolski Konkurs "Kocia bombka choinkowa" wyróżnienie Oliwia Polok
Ogólnopolski Konkurs "Co robią koty, gdy dzień jest krótki i na dworze jest zimno" I miejsce Oliwia Polok
Turniej Tenisa Stołowego Chłopców Szkół Podstawowych II miejsce Michał Nowosielski
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP w Knurowie
I miejsce drużyna:
Michał Nowosielski,
Patryk Nieradzik,
Grzegorz Nowak,
Michał Wojtaszek
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP w Knurowie
I miejsce
indywidualnie
Michał Nowosielski
Miejski Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Dyrektora MOPP w Knurowie
II miejsce
indywidualnie
Patryk Nieradzik
Miejskie Zawody
Minisiatkówka Chłopców
III miejsce drużyna
I Miejski Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej III miejsce Mateusz Banz
Zawody Narciarskie Miejskich Szkół Podstawowych
w Slalomie Gigancie o Puchar Prezydenta Miasta
w kategorii dziewcząt klas III - IV, V-VI
I miejsce
IV miejsce
Weronika Suszek
Agnieszka Walentyńska
Miejskie Zawody
Minikoszykówka Dziewcząt
I miejsce drużyna
Miejskie Zawody
Minikoszykówka Chłopców
II miejsce drużyna
Rejonowy Konkurs
Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa
II miejsce Natalia Stychno
Powiatowe Zawody Minikoszykówki Dziewcząt II miejsce drużyna
VI Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
o Tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego
IX miejsce Jakub Misiura
VI Regionalny Konkurs Języka Angielskiego
o Tytuł Mistrza Poziomu Podstawowego
X miejsce Michał Wojtaszek
Festiwal Karaoke
Kategoria I-III
wyróżnienie Katarzyna Sałyga
Festiwal Karaoke
Kategoria IV-VI
III miejsce Weronika Suszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
III miejsce
sztafeta pływacka 5x50 metrów
drużynowo
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
I miejsce
Chłopcy klasy VI
styl dowolny
Michał Wojtaszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
II miejsce Weronika Suszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
II miejsce
Chłopcy klasy VI
styl grzbietowy
Michał Wojtaszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
III miejsce
Dziewczęta klasy IV
styl dowolny
Weronika Suszek
Zawody Pływackie o Mistrzostwo Knurowa
Szkół Podstawowych
I miejsce
chłopcy klasy IV
styl dowolny
Szymon Wiercioch
IX Mistrzostwa Sosnowca Szkolnych Zespołów Cheerleaders
Kategoria Junior Młodszy
I miejsce drużyna:
Paula Dziekańska,
Alicja Winckiewicz,
Paulina Król, Hanna Płaszczyk,
Magda Stolarska, Klaudia Paradysz,
Nicola Kopiec, Karolina Jałowiecka
Magda Raszka, Alicja Wronkowska
Konkurs "Co robią koty, gdy dzień jest krótki i na dworze jest zimno?" wyróżnienie
nagrodą książkową
Oliwia Polok - miłośnik kotów
VII Międzyszkolny Wielobój Medyczno - Sportowy I miejsce Oliwia Polok
Magdalena Raszka
Patryk Leśniak
Michał Wojtaszek
V Otwarte Mistrzostwa Krakowa Zespołów Cheerleaders I miejsce drużyna:
Paula Dziekańska,
Alicja Winckiewicz,
Paulina Król, Hanna Płaszczyk,
Magda Stolarska, Klaudia Paradysz,
Nicola Kopiec, Karolina Jałowiecka
Magda Raszka, Alicja Wronkowska
Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Mikołów 2010 II miejsce - styl dowolny Michał Wojtaszek
Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora MOSiR Mikołów 2010 II miejsce - styl klasyczny Michał Wojtaszek
VI Wiosenne Zawody Pływackie w Woli I miejsce - styl klasyczny Michał Wojtaszek
VI Wiosenne Zawody Pływackie w Woli II miejsce - styl zmienny Michał Wojtaszek
Rejonowy Konkurs PCK "Mały Ratowniczek" II miejsce - kategoria klas 4-6 Maciej Hapke
Rejonowy Konkurs PCK "Mały Ratowniczek" III miejsce - kategoria klas 1-3 Bartosz Drewniak
IX Wiosenny Turniej Tańca DISCO&CHEERLEADERS
- Kielce 9 maja 2010
III miejsce drużyna:
Paula Dziekańska,
Alicja Winckiewicz,
Paulina Król, Hanna Płaszczyk,
Magda Stolarska, Klaudia Paradysz,
Nicola Kopiec, Karolina Jałowiecka
Magda Raszka, Alicja Wronkowska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Kangur 2010
wyróżnienie
91 miejsce w okręgu
25 miejsce w powiecie
Maciej Hapke
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Kangur 2010
wyróżnienie
78 miejsce w okręgu
27 miejsce w powiecie
Jakub Misiura
Ogólnopolski Konkurs MIX z języka angielskiego wyróżnienie
13 miejsce w Polsce
Karolina Jałowiecka
VII Powiatowy Przegląd Małych Form Scenicznych
w języku niemieckim i angielskim
III miejsce drużyna:
Agnieszka Walentyńska, Maria Lubera,
Artur Porębski, Weronika Suszek,
Karolina Jałowiecka, Magdalena Raszka,
Oliwia Polok
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
Test Oxford Plus
Laureat I stopnia
maksymalna liczba punktów
Oliwia Polok
Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego
Test Oxford Plus
Laureat I stopnia
maksymalna liczba punktów
Natalia Barwicka
     

 

 

 

 

Wiadomości

Kontakt

  • MSP nr 1 im. Powstańców Śląskich w Knurowie
    44-190 Knurów
    ul. A. Słoniny 1
  • 32 235 27 15 - budynek A
    ul. A. Słoniny 1

    32 235 27 54 - budynek B
    ul. ks. A. Koziełka 7

    e-mail: mspnr1_knurow@o2.pl

Galeria zdjęć