Harmonogram Dni Otwartych dla rodziców - luty - marzec 2020
aktualizacja: 24.02.2020 r.
KLASA NAZWISKO NAUCZYCIELA DATA SPOTKANIA GODZINA SPOTKANIA MIEJSCE SPOTKANIA OA lic. Magdalena Jędrzejczyk 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek BOB mgr Iwona Suszek 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B1A mgr Maria Leśniowska 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B1B mgr Dorota Seńków 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B2A mgr Kornelia Ciupek-Ciesielska 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B2B mgr Anna Masarczyk
27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B2C mgr Zuzanna Kowal 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B3A mgr Renata Małaczek 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B3B mgr Ewa Porwoł 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B4A mgr Bożena Kamrad 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 15
Słoniny 1/Budynek A5A mgr Alicja Jagieniak 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 1
Słoniny 1/Budynek A5B mgr Kinga Piechaczek 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 32
Słoniny 1/Budynek A5C mgr Anna Stelmach 03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 2
Słoniny 1/Budynek A6A mgr Franciszka Rzepka 04.03.2020 r. 16.30 - 17.0 sala nr 18
Słoniny 1/Budynek A6B mgr Iwona Polok
04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 6
Słoniny 1/Budynek A6C mgr Celina Piechniczek 03.03.2020 r. 16.30 - 17.30 sala nr 14
Słoniny 1/Budynek A7A mgr Katarzyna Knop 04.03.2020 r. 16.30 - 17.30 sala nr 19
Słoniny 1/Budynek A7B mgr inż. Jadwiga Bielska-Kulikowska 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Koziełka 7/Budynek B7C mgr Małgorzata Skrzypek 03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 25
Słoniny 1/Budynek A8A mgr Monika Walczyk 04.03.2020 r. 16.45
zebranie
sala nr 26
Słoniny 1/Budynek A8B mgr Agnieszka Marek 04.03.2020 r. 16.45
zebraie
sala nr 26
Słoniny 1/Budynek A--- mgr inż. Małgorzata Baron L-4 --- pokój nauczycielski
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Tomasz Kowalski L4 --- pokój nauczycielski
sala gimnastyczna
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Mariusz Grotnik 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala gimnastyczna
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Gabriela Gwóźdź
siostra Achacja03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 pokój nauczycielski
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Beata Wielgosz 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 pokój nauczycielski
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Grażyna Czernik 03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 stołówka
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Anna Czernik 03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 biblioteka
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Iwona Olszewska 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 świetlica
Koziełka 7/Budynek B--- mgr Małgorzata Nierychlewska 04.03.2020 r. 16.0 - 17.30 gabinet psychologa
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Sylwia Alczyńska 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 pokój nauczycielski
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Katarzyna Machnik 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 pokój nauczycielski
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Joanna Musiał-Orlik 04.03.2020 r. 16.00 - 17.30 gabinet pedagoga
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Arkadiusz Ochmański 03.03.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 1
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Agnieszka Sikora 03.03.2020 r. 16.45 - 18.15 sala nr 20
Słoniny 1/Budynek A--- mgr Mirosława Wojtaszek 27.02.2020 r. 16.00 - 17.30 sala nr 50
Słoniny 1/Budynek A